Tellimused telefonidel:

  • Remo Jõeorg +372 53461322
  •   Erik Poll +372 53002813
  •   Tauno Markovskis  +372 51995709
SEADMED KÕRGUSES TÖÖTAMISEKS

Kontaktid

 

 

 

Tõsta OÜ
Registrikood 14499240
EE102074646
Eesti Vabariik, Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Üksnurme tee 8, 75501

Remo Jõeorg
remo@tosta.ee
Tel:+372 5346 1322

Riho Villemson-Tegevjuhi kohusetäitja
riho@tosta.ee
Tel: +372 5818 8005

Erik Poll – Müügijuht
erik@tosta.ee
Tel: +372 53002813

Õilme Šutov – Raamatupidaja
oilme@tosta.ee
Tel: +372 5306 2349

Krista Hintsov-Büroojuht
krista@tosta.ee
Tel: +372 5841 8100

Anu Aug – Logistik
anu@tosta.ee
Tel: +372 5383 7835

Tõsta OÜ: Eesti Vabariik, Tartu maakond, Tartu linn, Puiestee 2f, 50303

Tauno Markovskis-Tartu müügijuht
tauno@tosta.ee
Tel: +372 51995709

AS LHV Pank

EE497700771003102894
Bank code: 689
Commercial Register Code: 10539549
BIC/SWIFT: LHVBEE22