Tellimused telefonidel:

SEADMED KÕRGUSES TÖÖTAMISEKS

Kontaktid

 

 

 

Tõsta OÜ
Registrikood 14499240
EE102074646
Eesti vabariik, Harju maakond, Saku vald, Tänassilma, Tänassilma tee 29, 76406

Remo Jõeorg
remo@tosta.ee
Tel: +372 5346 1322

Riho Villemson-Tegevjuhi kohusetäitja
riho@tosta.ee
Tel: +372 5818 8005

Erik Poll – Müügijuht
erik@tosta.ee
Tel: +372 53002813

Õilme Šutov – Raamatupidaja
oilme@tosta.ee
Tel: +372 5306 2349

Krista Hintsov-Büroojuht
krista@tosta.ee
Tel: +372 5841 8100

Anu Aug – Logistik
anu@tosta.ee
Tel: +372 5383 7835

Tõsta OÜ: Eesti Vabariik, Tartu maakond, Tartu linn, Puiestee 2f, 50303

Tauno Markovskis-Tartu müügijuht
tauno@tosta.ee
Tel: +372 51995709

AS LHV Pank

EE497700771003102894
Bank code: 689
Commercial Register Code: 10539549
BIC/SWIFT: LHVBEE22



Head sõbrad! Oleme kolinud uuele aadressile Tänassilma tehnopargis. Alates 10.01.21 toimuvad kõik väljastused ja tagastused aadressil Saku vald, Tänassilma tee 29. Avatud oleme endiselt E-R 8.00-17.00. Mõnusalt  tegusat uut aastat ja koostööd!